28. 11. 2019

Aktuality

  1. Výuka angličtiny

Moji milí studenti a noví zájemci o výuku, vzhledem k nastalé situaci jsem se rozhodla pozastavit výuku FACE-TO-FACE a nabídnout alternativní výuku za použití technologií – skype, email, telefon, chat, popř. můžeme využít vašich firemních Microsoft Teams.

Mám ráda osobní kontakt a výuku na přímo, ale situace nás na nějaký čas odsouvá tak trochu do “izolace”. Věřím, že i zde najdeme způsob, jak pokračovat.

Where there is a will, there is a way. ( Kde je vůle, tam je cesta ).

Buďte zdrávi (Take care) 🙂

2. SHENG ZHEN QIGONG

Zdravím všechny příznivce sobotního qigongu a moc mě mrzí, že nás situace tak trochu rozděluje ve společném sdílení. Nicméně, pokud jste zdraví, můžete cvičit venku. Počasí je tomu nakloněno. Padl i návrh společného cvičení venku s rouškami? Možná s dostatečnými rozestupy, někde na louce v lese? Tuto možnost zatím zvažuji.

Pro vaše domácí cvičení přikládám nějaká videa pro inspiraci, přemýšlím o sestavení cvičební sestavy venku. Vše je zatím v počáteční fázi.

Co však můžeme sdílet společně, je večerní meditace. Více informací najdete na stránkách Čajovny Dobříš. Zkusím přiložit i nějaká videa i zde. Kolektivní meditace má velkou sílu na určitém území, zvyšuje vibrace, které teď všichni potřebujeme a má i ochrannou funkci na území, kde se provádí.

Večerní meditace se pro mne stala rituálem. 🙂 Setrvávám v ni i přes půl hodiny. Pokud do ní zapojíte i zpívání manter, jejich vibrace posilují navíc vaši štítnou žlázu, což je váš ochranný štít.

Níže přikládám videa jak ke cvičení, tak k meditaci. Těším se na brzké setkání.