Qigong healing

„Dotek má přirozenou léčivou schopnost.
Qigong Léčení povyšuje tuto schopnost na umění.“

Moje cesta k Qigong healing?

Certifikát k provádění Qigonq healing jsem získala na základě absolvování
kurzu minulý rok v Rhinbecku ve státě NY. Mým učitelem byl a stále je Robert Peng – (www.robertpeng.com), člověk velmi pokorný, přátelský a “nabitý” energií, který se učil od svého Mistra Xiao Yao, legendárního  mnicha s pozoruhodnými léčitelskými schopnosti.

Co je qigong healing?

QIGONG je umění kultivovat energii.
Qiznamená Životní Sílu, která prostupuje našimi těly, tak jako elektromagnetické pole, posiluje naše životně důležité funkce.

Gong znamená praktikování, práce.

Qi Gong Energy Healing je starověké čínské léčebné umění kultivující energii na fyzické, psychické, emocionální a spirituální úrovni. Terapie probíhá v uvolněném meditativních stavu, kde klient přijímá Životní sílu nazvanou Qi.  Dále pak terapie podporuje volný tok energie a tělo si uvědomuje, že má potenciál léčit samo sebe. Z hlediska psychologického přináší hlubokou relaxaci, lepší mikrocirkulaci, vyrovnává krevní tlak, zbavuje stresů, pomáhá při bolestech hlavy a má blahodárný vliv na nervový systém.

Jak dlouhá je jedna terapie a jak často by se měla provádět?

Jedna terapie trvá asi 70 minut.

Co si obléci?

Během léčení ležíte na masážním stole a jste oblečeni. Nejvhodnější je pohodlný oděv z tenkých materiálů (tričko, legíny, tepláky, popř. kraťasy). Kalhoty či džíny nejsou vhodné.

Cena:
1000,- Kč za celou terapii.

Kde a kdy:

Po domluvě se mnou v pohodlí vašeho domova.

Kontaktní formulář